Photo 2

Испрати е-маил

Испрати намигнување

kur nera visisko atvyrumo ir pasitikejimo,ten ne gali buti ir draugystes:)

zitulia777 , 40

Vilnius, Литванија

барам машко години од 37 до 49

Зборувам: Литвански, Руски, Полски, Италијански
Тип на врска: Било која
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Некој ден

Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Друга
Моето тело: Средно

Моето образование: Основно училиште
Мојата работа: Продавач
Моето хоби: Кампување, Спортување, Кафе и муабет, Закажување, Филмови / Музика

Пушење: Непушач
Пијалоци: Вода, Чај, Зелен чај, Млеко, Кафе, Коктел
Мојата храна: Месо и компири, Здрава храна
Омилена музика: Класика, Диско
Мојот омилен спорт: Пливање, Уметничко лизгање, Танцување
Чувство за хумор: Пријателско
Забава: katatsa na masine:)